25.03.22 Technická analýza BTC/USD – Zatím okay, od IX..

25.03.2022

By IX..: Tak zde to vidíme. Jak jsem předpokládal v úterním videu, dochází už konečně na mnou dlouho očekávaný retest plovoucí hladiny EMA200 a jak to nyní tak vypadá, je tu šance rovnou si "ťuknout" i do týdenní hladiny 45k $. Ta nám tvoří nyní rezistenci.

Článek byl publikován zde: 25.03.2022

Daily graf BTC/USD Bitstamp..
Daily graf BTC/USD Bitstamp..

Tak zde to vidíme. Jak jsem předpokládal v úterním videu, dochází už konečně na mnou dlouho očekávaný retest plovoucí hladiny EMA200 a jak to nyní tak vypadá, je tu šance rovnou si "ťuknout" i do týdenní hladiny 45k $. Ta nám tvoří nyní rezistenci.

Hladina 45k $ ale je silnější hladina. Nepředpokládám tedy i kdyby se nyní podařilo ji prorazit, že ji v tuhle chvíli v následujících dnech ještě udržíme. Nynější pohyb je stále v rámci dnešní svíce a do uzavření je relativně daleko. Pokud by se ale podařilo udržet EMA200 byla by to pecka.

Ale ani to by nevadilo. S lokálním selháním počítáme. Ve videu jsem vysvětloval, že lokálním myslím pár stovek, možná nějaký ten tisíc dolarů dolu do korekce a následně akumulace k průrazu těchto zmiňovaných hladin..

Co maximálně hrozí?

Z obrázku je patrná jedna věc. A to lokální daily support TrendLine (oranžová úsečka TL..). Ta spolu s hladinou 45k $ tvoří jakýsi pomyslný trojúhelník. I to jsem zmiňoval v některém z předchozích článků.

Proto zde hrozí selhání až po tuto hladinu, čímž by trh pokračoval ve vyplnění tohoto trojúhelníku. To ale nejde vůbec o žádnou katastrofu, takže lze zůstat v naprostém klidu. Pozornost by pak vyžadovalo až průraz pod tuto support TL (TL - TrendLine..), ale i tak tam ještě figuruje týdenní 38k $.

Pro zajímavost

Pro jen takovou zajímavost přikládám obrázek měsíčního grafu. Stále si stojím za tím, že měsíc Březen bude při svém CLOSE zelený. Zatím se daří a vypadá to tak. Je ale ještě týden do uzavření a může se to změnit. Ale jen chci ukázat, že trh bojuje..

Měsíční graf BTC/USD Bitstamp.. – ukázka..
Měsíční graf BTC/USD Bitstamp.. – ukázka..

Na závěr

Na závěr se podíváme na hodinovku. Tu ale asi nebudu nijak komentovat, jde pouze o přehled hladin a to především plovoucích EMA, které tvoří hlavní support hladiny. Případné lokální selhání by měli řešit ony.

Zrovna tak lze vidět cenové hladiny rezistencí - tedy především týdenní 45k $ a následně daily 47k $. Myslím, že nemusím nic vysvětlovat a ty pásma mezi hladinami sami vidíte.

Graf H1 BTC/USD Bitstamp..
Graf H1 BTC/USD Bitstamp..

Autor článku: IX.. (Kryptomagazin)