Společnost Three Arrows Capital se ocitla v platební neschopnosti poté, co nezaplatila požadovanou splátku půjčky ve výši 15 250 bitcoinů

29.06.2022

By Ethan Huff: Společnost Voyager Digital LLC právě vydala oznámení o platební neschopnosti Three Arrows Capital (3AC) poté, co tato společnost nezaplatila požadované platby za půjčku ve výši 15 250 bitcoinů (BTC) a 350 milionů dolarů v USD Coin (USDC).

Článek byl publikován zde: 29.06.2022

Společnost Voyager Digital LLC právě vydala oznámení o platební neschopnosti Three Arrows Capital (3AC) poté, co tato společnost nezaplatila požadované platby za půjčku ve výši 15 250 bitcoinů (BTC) a 350 milionů dolarů v USD Coin (USDC).

Společnost 3AC, která je další domino, jež spadlo v kryptoměnové nákaze kolapsu, bude nyní muset spolupracovat s poradci společnosti Voyager, aby vymyslela plán na ozdravení. Společnost Voyager tvrdí, že má v plném úmyslu vymáhat po společnosti 3AC to, co jí dluží, a právě nyní jedná o dostupných právních prostředcích nápravy.

V době psaní tohoto článku je platforma Voyager stále plně funkční a společnost normálně plní objednávky a provádí výběry. K 24. červnu měla společnost Voyager v hotovosti a vlastněných kryptoaktivních aktivech na účtu přibližně 137 milionů dolarů.

Společnost Voyager má údajně také přímý přístup k hotovosti ve výši 200 milionů USD a revolveru USDS, jakož i k revolveru ve výši 15 000 BTC od společnosti Alameda Ventures Ltd. K dispozici je také úvěrová linka ve výši 75 milionů USD, kterou společnost Alameda poskytla společnosti Voyager, a také pokračující využívání zařízení společnosti Alameda k vyřizování objednávek a výběrů zákazníků.

Společnost Voyager rovněž oznámila, že selhání společnosti 3AC nezpůsobuje neplnění dohody se společností Alameda.

"Pilně a urychleně pracujeme na posílení naší rozvahy a sledujeme možnosti, abychom mohli i nadále plnit požadavky zákazníků na likviditu," oznámil generální ředitel společnosti Voyager Stephen Ehrlich.

Společnost Voyager si najala společnost Moelis & Company jako svého finančního poradce, aby jí pomohl vypracovat vhodné řešení.

Láska k penězům je kořenem všeho zla

Svět kryptoměn je v poslední době otřesen, od té doby, co se cena většiny mincí, včetně těch velkých, jako je bitcoin, prudce propadla a dosáhla mnohaletých a v některých případech i historických minim.

Luna, jak jsme již informovali, se v podstatě zhroutila, čímž se portfolia mnoha lidí ocitla v prachu. Někteří dokonce uvažovali o sebevraždě kvůli finančnímu krachu, v němž se ocitli.

Dokud to trvalo, byla to zábava, ale ukazuje se, že kryptoměnové šílenství nese mnoho stejných znaků jako fiat měny, jako je americký dolar, protože téměř všechno je Ponziho schéma.

Dokonce i trh s drahými kovy je kvůli obchodování s papíry silně zmanipulovaný a díky nekonečným pákovým schématům lze ceny uměle udržovat na nízké úrovni nebo je pravidelně využívat jako pump-and-dump.

Pokud jde o finanční nástroje jakéhokoli druhu, téměř vždy se zdá, že jde o nějaký druh podvodu. A posledních několik měsíců ukázalo, že i "decentralizované" krypto je prolezlé stejným typem korupce, jaký je vidět i jinde na finančních trzích.

Skutečně zajímavé je, že většina hlavních kryptoměn se pohybuje v tandemu. Když jde nahoru jeden, jdou nahoru všechny. A co je nejpozoruhodnější, v posledních několika měsících se téměř všechny zhroutily právě spolu s bitcoinem.

Jak je to možné, když jsou všechny údajně "odlišné" a "jedinečné" jeden od druhého? Je možné, že nám neříkají celý příběh o tom, jak tyto věci skutečně fungují a fungují v zákulisí?

"Globalisté nikdy nehodlali připustit jakoukoli konkurenci své kontrole nad měnou," napsal komentátor na Natural News o tom, že se krypto navzdory všemu humbuku ve skutečnosti nijak neliší od fiat. "Byla to sázka na blázna."

"Už léta varuji před pošetilostí investic do krypto, které nejsou ničím jiným než jedničkami a nulami poletujícími v kyberprostoru," napsal další. "Mohou zmizet pouhým stisknutím klíče."

"Počkejte, až lidé zjistí, že tyto mince vůbec neexistují!" navrhl další. "Prosím, dejte mi bitcoin do ruky, abych ho mohl držet."


Autor článku: Ethan Huff

Překlad: Finanční ninja

Sledujte stránky Finanční ninja na Telegramu: https://t.me/financnininja

Pokud se Vám tyto stránky líbí, můžete přispět skrze tlačítko níže

Nebo jako sponzor skrze PREMIUM sekci a mít tak přístup k placeným článkům


POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Důrazně doporučujeme individuální zvážení rizik!

Článek je výlučně názorem jeho autora a nemusí se shodovat s názory redakce.